W ramach ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej – Tygodnia dla Bezpieczeństwa,
uczniowie klas I – III uczestniczyli w zajęciach, które bezpośrednio dotyczyły codziennego życia dzieci. Działania dotyczyły: bezpieczeństwa na drodze, bezpiecznego wypoczynku, ochrony zdrowia, odpowiedzialnego korzystania z Internetu, ochrony prywatności oraz świadomego korzystania z nowych technologii. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem i aktywnością uczniów. Za wytrwała pracę i zdobytą wiedzę przez cały tydzień, uczniowie otrzymali dyplomy. Zdobyta wiedza i umiejętności pomogą dbać o bezpieczeństwo każdego dnia .










