TYDZIEŃ DLA BEZPIECZEŃSTWA
W ramach ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej – Tygodnia dla Bezpieczeństwa,
uczniowie klas I – III uczestniczyli w zajęciach, które bezpośrednio dotyczyły codziennego życia dzieci. Działania dotyczyły: bezpieczeństwa na drodze, bezpiecznego wypoczynku, ochrony zdrowia, odpowiedzialnego korzystania z Internetu, ochrony prywatności … Czytaj dalej »

